מחוץ לאצטדיון סמי עופר בו התקיים משחק העונה בין מכבי חיפה ומכבי תל אביב, אירעו מספר תקריות אלימות שהסתיימו בפציעות.
2 צפייה בגלריה
אירוע אלימות בין אוהדים בסמי עופר
אירוע אלימות בין אוהדים בסמי עופר
אירוע אלימות בין אוהדים בסמי עופר
(צילום: דוברות המשטרה)

קרבות רחוב בסמי עופר
(צילום: פרטי)

האלימות במגרשי הכדורגל לא פוסקת ונראה כי רק מחמירה. את משחק העונה באצטדיון סמי עופר ליוו מספר אירועי אלימות קשים שמלמדים כי המשטרה מתקשה להתמודד בהצלחה עם כל גילויי האלימות, וכי הגעה למשחקים עלולה להיות מסוכנת.
באירוע ראשון, אוהדי מכבי חיפה לבושים שחור שהיו בדרכם למגרש, נתקלו ותקפו שני אוהדים של מכבי תל אביב. אחד האוהדים נדרש לטיפול רפואי בשל פגיעת ראש.
באירוע נוסף נזרק בקבוק זכוכית לעבר אוהדי מכבי תל אביב ונפגע אוהד נוסף. תושב חוסן בן 19 נעצר לחקירה בחשד לזריקת הבקבוק ובתקיפה.

2 צפייה בגלריה
פרשים של המשטרה מחוץ לסמי עופר
פרשים של המשטרה מחוץ לסמי עופר
פרשים של המשטרה מחוץ לסמי עופר
(צילום: דוברות המשטרה)

המשטרה דיווחה על קטטות נוספות שאירעו וידועות לה במהלכן נפצע אוהד של מכבי תל אביב. בעת ביצוע מעצר של אחד המעורבים, תושב רעננה בן 27, הפריע לשוטרים בביצוע המעצר תוך שהוא מקלל ומעליב את השוטרים. השוטרים עצרו את החשוד לחקירה, בסיומה הורחק ממגרשי הכדורגל למשך 60 ימים.
בהמשך הערב וטרם החל המשחק, זיהו המאבטחים אדם שהתחזה למאבטח וניסה להיכנס במרמה לאצטדיון הכדורגל דרך שער החירום, על אף שלא החזיק בכרטיס למשחק. השוטרים, עכבו את החשוד, תושב אשדוד בן 29 ובתום חקירה הוא הורחק ממגרשי הכדורגל למשך 60 ימים.
במשטרה ציינו: "משטרת ישראל תפעל כנגד גילויי אלימות בכפוף ל'חוק איסור אלימות בספורט' שמטרתו לאפשר לאוהדי הספורט השונים, חווית ספורט מהנה ונטולת אלימות מכל סוג שהוא ותמצה את הדין עם אלה שיפרו את החוק".
קראו גם >>>
פורסם לראשונה: 19:31, 01.10.22