צוות תחנת מרכזית המפרץ מורגל במתן שירות לאלפי המשפחות שעוברות בתחנה בחודשי הקיץ אך ביום חמישי האחרון לצד המשימות הרגילות התווספה להם גם משימת שמרטפות.
2 צפייה בגלריה
מרכזית המפרץ
מרכזית המפרץ
מרכזית המפרץ
(צילום: י"א)

פעוטה שנשכחה
(צילום: מצלמות אבטחה רכבת ישראל)


בסמוך לשעה 20:00 זיהה מאבטח התחנה אבי חייט עגלה לבדה שנשכחה באולם התחנה, עם פעוטה כבת שלוש בתוכה. המבטח מיהר ווידא שמצבה הרפואי של הפעוטה טוב והרגיע אותה עם אוכל ומים שהיו בעגלה שבה הייתה.
במקביל משפחת הפעוטה שכבר עלו על הרכבת דרומה, יצרו קשר עם מוקד הבטיחות של הרכבת, שחיבר אותם מיד עם צ'ארלי ששון מנהל התחנה, שסייע למאבטחי התחנה בשמירה על הפעוטה, לצד המשך מתן שירות לנוסעים בתחנה.
כעבור כחצי שעה, התאחדה הפעוטה מחדש עם משפחתה שחזרה לתחנה. "אני שמח שהצלחנו לאחד את הילדה עם משפחתה תוך זמן קצר ושהאירוע הסתיים בשלום", ציין אבי חייט, מאבטח התחנה שאיתר ושמר על הפעוטה.

2 צפייה בגלריה
שמרו על הפעוטה
שמרו על הפעוטה
שמרו על הפעוטה
(צילום: רכבת ישראל)

קראו גם:

צ'ארלי ששון, מנהל תחנת מרכזית המפרץ ומי שתיאם עם המשפחה את החזרתה של הילדה ציין: "בחודשי הקיץ חל גידול משמעותי במספר הנסיעות המשפחתיות ברכבת, ואנו ממליצים לפני כל נסיעה להזכיר לכל המשפחה את דגשי הבטיחות: התרחקות מהפס הצהוב, השגחה קפדנית על הילדים בדגש על השהייה ברציפים, עלייה וירידה זהירה מהרכבת וכ'."