עיריית חיפה תסבסד את עלות הקייטנות העירוניות שיופעלו במהלך עונת הקיץ בכ-2 מיליון שקל. מהלך זה, עליו הודיעה ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, נועד להקל על ציבור ההורים, אשר רבים מהם חזרו לעבודה סדירה בתום תקופה לא פשוטה.
1 צפייה בגלריה
עירייתחיפה. הדגל הורד לחצי התורן
עירייתחיפה. הדגל הורד לחצי התורן
עיריית חיפה. הטבה להורים
(צילום: דוברות עיריית חיפה)
בעירייה ציינו כי המהלך נועד לאפשר לילדים להמשיך במסגרת חינוכית חברתית בקיץ, לאחר שנאלצו לשהות בבית לאורך תקופה ארוכה בשל מגפת הקורונה.
עוד נמסר מהעירייה כי סבסוד הקייטנות יפחית באופן משמעותי את השתתפות ההורים במימון קייטנות גני הילדים. כך שעלות ההשתתפות במחזור הראשון, שיתקיים בין התאריכים 1.7-22.7, יעמוד על 1000 שקל לפעילות החל מהשעה 07:30 ועד לשעה 17:00.
במחזור השני, שיתקיים בין התאריכים 25.7-12.8 תעמוד השתתפות ההורים לאחר הסבסוד על סך של 580 שקל לפעילות בוקר ו-700 שקל לפעילות צהריים.
ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "אני מאמינה ובטוחה, כי הטבה זו עתידה להקל באופן משמעותי על התקציב המשפחתי ותאפשר לכל ילד וילדה בעיר להמשיך גם בקיץ להשתתף בפעילות חינוכית וחברתית מהנה, שחשיבותה השנה אף גבוהה מתמיד, לאור התקופה הקשה והמורכבת שעברה עליהם".
קראו גם >>>
חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה: "בהובלת ראש העיר, סיכמנו על סבסוד חסר תקדים לקייטנות, שיסייע כלכלית לכל משפחה בחיפה. כך ילדי העיר מחד ,יוכלו להנות מקייטנות איכותיות ובעלות ערך חינוכי וחברתי במחירים מסובסדים והוגנים ומאידך לתת להורים בטחון ורגיעה ואפשרות לקיים שגרת חיים ופרנסה".
הרישום למפעלי הקיץ של משרד החינוך ועיריית חיפה לילדי גני הילדים ולתלמידי כיתות א'-ו' נפתח השבוע ויימשך עד ליום רביעי, 30.6.21 .
הקייטנות בבתי הספר יופעלו באמצעות צוותים חינוכיים ומדריכים מקצועיים במסגרת תכנית "בתי הספר של החופש הגדול" של משרד החינוך. הקייטנות יפעלו בכל רחבי העיר בימים א'-ה', בין התאריכים 1.7.21 – 22.7.21 - למעט בתשעה באב.
עוד כתבות - חדשות חיפה