גם בעונה הבאה, ההפלגות מישראל יבקרו, באיי יוון (רודוס, אתונה, מיקונוס וסנטוריני) וקפריסין (לימסול). בשונה מהשנה הנוכחית, במהלך העונה הבאה יבקרו מספר הפלגות בטורקיה ותתקיים הפלגה אחת שתבקר בכרתים. ההפלגות יתקיימו במתכונת של 2-8 לילות לאורך העונה, מרביתן יהיו בנות 7 לילות ומותאמות לחופשות המשפחתיות בקיץ.
2 צפייה בגלריה
Rhapsody of the Seas
Rhapsody of the Seas
Rhapsody of the Seas
(צילום: רמי שלוש וגיאודרונס)
ההפלגות מישראל יתקיימו על סיפון הספינה Rhapsody of the Seas עליה התארחו כבר עשרות אלפי נופשים שהפליגו השנה מחיפה. ה Rhapsody of the Seas משתייכת לסדרת אוניות הפאר של רויאל קריביאן מדגם Vision ואורכה 297 מטרים, והיא יכולה להכיל כ-2,000 נופשים ו-765 אנשי צוות.
הספינה בימים אלה עוד מבצעת הפלגות מחיפה במסגרת עונת השייט הנוכחית, ועתידה לעזוב את ישראל ב 31/10/22 ותשוב לארץ בראשית מאי 2023 להצטיידות לקראת ההפלגות הראשונות. דבר שיספק עבודה לעשרות ספקים מקומיים במגוון תחומים כמו מזון, טקסטיל, ניקיון, הסעות ועוד.

כל השיוטים בקיץ 2022 נמכרו

כזכור, רויאל קריביאן היא חברת השייט הבינ"ל הראשונה אי פעם אשר בחרה בישראל כנמל בית קבוע ממנו היא פועלת, בעוד שחברות אחרות, לרוב רק חולפות לעצירה בארץ ולא מוציאות מישראל הפלגות סדירות. במסגרת ההתאמות שערכה החברה לשוק המקומי תרגמה לעברית את כלל המסכים והמסרים המועברים לאורחים וכן, מציעה אוכל כשר טרי לנרשמים מראש.

2 צפייה בגלריה
Rhapsody of the Seas
Rhapsody of the Seas
ה- Rhapsody of the Seas
(צילום: רמי שלוש וגיאודרונס)

מנתוני הפעילות של רויאל קריביאן בישראל בשנה הנוכחית (2022) עולה כי: 96% מכלל 17 ההפלגות היוצאות מחיפה השנה נמכרו; ההרכב של רוב הנוסעים הוא זוג עם 2 ילדים; ישנן הרבה חופשות רב דוריות: משפחה עם הסבים והסבתות; ההעדפה של הישראלים היא להפלגות ארוכות הכוללות 6-7 לילות ועצירה במספר יעדים.

ה- Rhapsody of the Seas
(צילום: רמי שלוש וגיאודרונס)

בן בולדין, סגן נשיא אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ברויאל קריביאן אינטרנשיונל: "עונת ההשקה של הפלגות רויאל קריביאן מחיפה הייתה מדהימה. שמחנו לארח את הנופשים מישראל וזכינו לתגובות אוהדות שמראות עד כמה אוהבים את האיכות והיחודיות של ההפלגות שלנו. לאור הביקוש הגבוה החלטנו להאריך את עונת ההפלגות 2023 מחיפה כך שנוכל לתת מענה לכל מי שרוצה לחוות את החוויה של רויאל קריביאן".

קראו גם >>>

אודי שנבל, מנכ"ל סנורמה, נציגת המכירות הבלעדית של רויאל קריביאן בישראל: "אני שמח על ההחלטה של רויאל קריביאן העולמית להרחיב את הפעילות בישראל. התמודדנו השנה עם ביקושים משמעותיים מאוד, שהרחבת הפעילות תתן להם מענה. אני מודה על האמון שאנו מקבלים מצד הנופשים הישראלים ושמח שאנו יכולים להציע אלטרנטיבת חופשה איכותית למליוני ישראלים שלא חוו עדיין חופשת שייט אמריקאית".