בית המשפט המחוזי ידון מחר (חמישי) בעתירה דחופה שהגיש חבר מועצת העיר חיפה יואב רמתי בעניין ביטול ההסעות לתלמידי בית הספר מוריה ברקאי.
1 צפייה בגלריה
ערב שני של הפגנות
ערב שני של הפגנות
הפגנות מחוץ לביתה של קליש על רקע ההסעים לבית הספר
(גיל נחושתן)
קראו גם: >>
בעתירה נגד עיריית חיפה מציין רמתי כי הוא מבקש כי בית המשפט יורה על הוצאת צו ארעי שימנע את ביטול ההסעות עליו הכריזה העירייה בתחילת השבוע.
כך נכתב בעתירה: "מועצת העיר חיפה קיבלה החלטה על הסדרת מערך היסעים לבית הספר מוריה ברקאי וממנו לתלמידי בית הספר, כיתות א'-ו', המתגוררים במרחק העולה על 2 ק"מ מבית הספר. החלטה זו התקבלה על ידי המועצה, לאחר שהוברר לחבריה כי תלמידי בית הספר מצויין בסכנת חיים חמורה, שאינה סובלת דיחוי. במסגרת ישיבת המועצה ביום 8/12/2021, התקבלה החלטה לפיה מערך ההסיעים יופעל בין אם יוסדר מימון למערך מטעם משרד החינוך, ובין אם לאו".
רמתי מציין בעתירתו כי כל האישורים ניתנו ותקציב הוקצה לטובת הנושא. ובהמשך הופעל מערך ההיסעים לו התחייבה העירייה.
למרות זאת, נטען בעתירה, ולאחר שכבר תורגלו נקודות האיסוף בבית הספר, הודיעה העירייה ביום 27/12.2021, לבית הספר כי בשל היעדר תיקצוב ממשרד החינוך מערך ההיסעים מבוטל.
ועל כן, רמתי מבקש כי בית המשפט יורה לעירייה להמשיך ולהפעיל את מערך ההיסעים לבית הספר. כאמור הדיון בעתירה ידון מחר (חמישי) בבית המשפט המחוזי חיפה.
העתירה הוגשה על ידי באמצעות עורכי הדין אורן כ"ץ, יוני שליו ריבה, אבינועם שיינפלד ואמין רמדאן ממשרד יוסף ישורון עורכי דין.
פורסם לראשונה: 10:24, 29.12.21