מדי שנה, תצוגת האופנה השנתית של מגמת עיצוב אופנה בתיכון "רעות לאומנויות" היא אירוע צבעוני ורב תחומי. השנה, התצוגה תתקיים ביום שני, 30.5.2022, בשעה 20:00.
2 צפייה בגלריה
תערוכת אופנה בבית ספר רעות חיפה
תערוכת אופנה בבית ספר רעות חיפה
תערוכת אופנה בבית ספר רעות חיפה
(צילום: בית ספר רעות)
הקהל מוזמן להגיע לקבלת פנים מוסיקלית וטעימה, בה ינגנו תלמידי מגמת המוסיקה סגנונות מוסיקליים שונים ומגוונים החל מהשעה 19:00. מנחי האירוע הם תלמידי י"ב ממגמת התיאטרון והדוגמנים והדוגמניות אף הם תלמידי בית הספר, מכל שכבות הגיל ומכל מגמות האמנות והעיצוב. את התצוגה ילווה בתיקלוט מהחלומות אור קורצ'ק, תלמיד כיתה י"א ממגמת המוסיקה.
כחלק מהתכנית האמנותית תופיע מגמת המחול בריקוד "תנחומיי" לכוריאוגרפיה של שירה אלקובי, בוגרת מגמת המחול. הרקדנים ילבשו בגדים בעיצובם של תלמידי כיתה י׳ ממגמת עיצוב אופנה.
2 צפייה בגלריה
תערוכת אופנה בבית ספר רעות חיפה
תערוכת אופנה בבית ספר רעות חיפה
ילדים מעצבים אופנה
(צילום: בית ספר רעות)
קראו גם: >>
את דגמי התצוגה עיצבו תלמידי כיתות י׳ -י"ב והם יוצגו על מסלול מקצועי וקסום בחצר בית הספר. כל כיתה עיצבה קולקציה בנושאים שונים, כחלק מתכנית הלימודים השנתית. תלמידי כיתה י׳ עיצבו חולצות לבנות למורים ולמורות, בנוסף לדגמי המחול. תלמידי כיתה י"א עיצבו דגמים לגמלאיות וגמלאים בהשראת ציורי הגרפיטי של שכונת הדר החיפאית. את הדגמים צילמו בשכונת הדר תלמידי מגמת הצילום של בית הספר. הדוגמנים והדוגמניות היו הסבים, הסבתות וגמלאיות בית הספר.
שיתוף פעולה נוסף ופורה בין תלמידי כיתה י"א של מגמות עיצוב אופנה, עיצוב חזותי ו"קורנית דיגיטל" - חברה ישראלית העוסקת בפיתוח וייצור מכונות להדפסה דיגיטלית על גבי טקסטיל. הדגמים שיוצגו הם פרי עיצובם של תלמידי מגמת עיצוב חזותי וגזרתם של תלמידי מגמת עיצוב אופנה. התלמידים עבדו יחד על העיצוב והגיזרה מתוך מחשבה רעיונית בנושא שבחרו.
שיא הערב הוא תצוגת פרויקט הגמר של תלמידי כיתה י"ב. השנה, נושא הפרויקטים הוא "מבט על ציר הזמן, בין מה שהיה למה שהולך להיות": עיצוב קולקציות של מספר דגמים לכל תלמיד ותלמידה, בהתאם לנושא השנתי.
כל החדשות והעדכונים במיינט חדשות חיפה.
להצטרפות לקבוצת העדכונים של mynet חיפה >>> https://chat.whatsapp.com/IwYf2NjAQDTBV4EaIrqXrU
פורסם לראשונה: 09:04, 26.05.22