בבית החולים רמב"ם התחדשו עם מינוי בכירים. קובי בוסל מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנדסה ובינוי של הקריה הרפואית רמב"ם. קובי מחליף בתפקידו את אריה ברקוביץ הפורש לגמלאות ומי שליווה את מהפכת הבינוי בבית החולים בעשרות השנים האחרונות.
3 צפייה בגלריה
קובי בוסל ואריה ברקוביץ
קובי בוסל ואריה ברקוביץ
מימין: קובי בוסל ואריה ברקוביץ
(רמב"ם)
בוסל, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון (B.Sc, M.Sc), עובד ברמב"ם משנת 2009. במסגרת תפקידו הוא ליווה כסגן לצד מנהל המחלקה הפורש, את פרויקט הקמת הקמפוס המערבי וכן פרויקטים רבים במבנים הוותיקים. החל משנת 2018 בוסל מנהל את מחלקת אחזקה של בית חולים וקידם את תחום תשתיות הליבה. במהלך משבר הקורונה בוסל ריכז וקידם הקמת והסבת מחלקות ומתחמים לטיפול מיטיבי.
פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם: "אני מבקש להודות לאריה ברקוביץ' על תרומתו הגדולה במהלך 21 השנים בפיתוח ותנופת הבינוי של הקריה הרפואית רמב"ם. אלו היו 21 שנים מאתגרות של חברות, שותפות ומימוש חזון האדם בפועלו המבורך שתרם רבות לאיכות שירותי הרפואה של תושבי הצפון".
3 צפייה בגלריה
ד"ר ענת איליביצקי
ד"ר ענת איליביצקי
ד"ר ענת איליביצקי
(רמב"ם)
במסגרת המינויים הנוכחיים, מונתה דר' ענת איליביצקי לתפקיד מנהלת המחלקה לדימות רפואי ברמב"ם. דר' איליביצקי סיימה כעתודאית את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה של הטכניון בשנת 1994 בהצטיינות, ומיד לאחר מכן הייתה למתמחה מצטיינת במחלקת הדימות ברמב"ם. היא השלימה תת-התמחות בדימות ילדים בבית חולים "שניידר" לילדים והשתלמויות נוספות בבית החולים Cincinnati Children Hospital בארה״ב.
דר' איליביצקי היא מרצה קלינית בכירה בפקולטה לרפואה של הטכניון ועל תחומי העניין הקליני והמחקרי שלה נמנים דימות המעי באולטרסאונד וב-MRI, תפקיד הדימות בילדים, דימות הילד האונקולוגי באולטרסאונד ו-MRI כולל פעולות פולשניות תחת הכוונת אולטרסאונד. בשנת 2013 היא נמנתה עם מקימי היחידה לדימות ילדים בבית החולים לילדים ע"ש רות רפפורט. כיום יחידה זו ממוקמת בשורה הראשונה בתחומה בישראל.
3 צפייה בגלריה
רמב"ם
רמב"ם
התחדשות ברמב"ם
(רמב"ם)
קראו גם: >>
עם כניסתה לתפקיד, דר' איליביצקי מחליפה את פרופ' מרשה ג'אוויט, מי שניהלה בארה"ב קריירה צבאית ורפואית מפוארת, וניהלה את המחלקה לדימות רפואי ברמב"ם החל משנת 2014.
פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם: "שנים של עשייה מפוארת, ידע וקידמה אפיינו את שנות הנהגתה של פרופ' ג'אוויט במחלקה לדימות רפואי ברמב"ם, ועד כך אני מודה לה. אני בטוח שההצלחה וצמיחת התחום יימשכו גם במהלך כהונתה של דר' איליביצקי".
כל החדשות והעדכונים במיינט חדשות חיפה.