מועדון הפועל בי-קיור לייזר חיפה הגיע לסיכום להארכת החוזה עם אלעד חסין גם לעונת 2021/22. זו תהיה העונה הרביעית של חסין בכרמל.
1 צפייה בגלריה
אלעד חסין
אלעד חסין
אלעד חסין
(צילום: שרון צור)
בפגישה שנערכה בין אלעד חסין ליו״ר המועדון, יובל רוסמן, המנהל המקצועי, ראובן אלקס, המנכ״ל, רון פלדהיים ויאיר לוינשטיין מבעלי בית ההשקעות אלטשולר שחם, הגיעו כל הצדדים להבנות כספיות, והחלו בהכנות לעונה הבאה.
"לפני כ-3 שנים הצטלבו הדרכים שלנו. אלעד ראה את החזון של הפועל חיפה באותן עיניים והחיבור היה מיידי. מאז, יצאנו יחד למסע - שברור לשני הצדדים - שהוא רחוק מלהסתיים", נמסר מהמועדון, "אלעד חסין משקף במלוא האיכויות שלו את הפועל שחלמנו - מקצוען, לוחם ללא פשרות, נאמן לאמת ובעיקר - מרגיש לנו כאילו הוא גדל ברוממה,.
יושב ראש המועדון, יובל רוסמן: ״אחרי עונת שיא של המועדון, בפעם הראשונה בליגת העל כמועדון אוהדים, אנחנו שמחים להמשיך עם אלעד גם לעונה הרביעית. זו רוח המועדון, לשמור עד כמה שאפשר על הקיים. אני קורא לכל האוהדים האדומים של הכדורסל והכדורגל להתאחד אחרי שנה קשה של קורונה ולחימה בדרום, ולחזק את המועדון באמצעות הצטרפות לעמותה ורכישת מנויים למשחקי הבית ברוממה".
אלעד חסין: ״שמח מאד להמשיך בהפועל חיפה. עצם העובדה שאני מתחיל עונה שלישית (ורביעית סך הכל), מראה על החיבור שלי למועדון ולאוהדים וההיפך. רוצה להודות לכל חברי ההנהלה ובמיוחד ליובל רוסמן על האמון. לאחר עונה מרגשת מצפים לנו אתגרים גדולים ונעשה הכל כדי להמשיך ולהצליח".