לרגל יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל, החליטה עיריית חיפה לקדם מחוות הוקרה מרגשת ולקרוא רחוב חדש במבואותיה הדרומיים של העיר, על שמו של נשיא המועדון, יעקב שחר, שיציין מחר את יום הולדתו ה-80 ובנוסף ייקרא רחוב על שמו של בעלי הפועל חיפה המנוח, רובי שפירא ז"ל. כך פורסם היום באתר הרשמי של מכבי חיפה.
1 צפייה בגלריה
יעקב שחר
יעקב שחר
יעקב שחר
(צילום: ראובן כהן)
עוד פורסם באתר כי ועדת השמות העירונית נעתרה לפנייתם של אלפי אוהדי מכבי חיפה, אשר פנו לאחרונה בנושא במכתב לראש העיר. במכתב, אותו שלח אוהד הקבוצה, ליאור שלום, מבקשים האוהדים מוועדת השמות לשקול לקרוא רחוב בעיר על שמו של "התורם הגדול והנדיב, אשר תרם רבות לקידומו של ענף הכדורגל בכללותו ושל מועדון מכבי חיפה בפרט, אשר הודות לתרומה זו הפכה הקבוצה לאימפריה בעלת שם עולמי, שהישגיה הביאו כבוד רב לעיר".
ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם הגיבה לאתר מכבי חיפה ואמרה: "לקבוצות הכדורגל החיפאיות תרומה מהותית לעיר והמחווה, אותה החלטנו לקדם, לקריאת רחובות על שם הדמויות המזוהות ביותר עימן, מהווה הכרת תודה על תרומתן העמוקה ורבת השנים. כולי תקווה, כי תרומה זו תסייע בידי שתי הקבוצות ואוהדיהן להתגבר על השנה הקשה שחוו ולחזור לפעילות ביתר שאת".
מנכ"ל המועדון, אסף בן דב: "מועדון כדורגל מכבי חיפה, מודה לראשת העיר, הגברת עינת קליש רותם, שתורמת ומסייעת לא מעט למען הספורט בעיר בכלל ומכבי חיפה בפרט".