משבר מגפת הקורונה המתמשך המעיב על חיינו, העלה את המודעות לבריאות, הפיזית וגם הנפשית. רבים אכלו בצורה לא מאוזנת והבידודים גרמו למתחים ולחצים נפשיים, שאף הם זקוקים לטיפול. לכן, סביבת העבודה הפכה להיות קריטית אף יותר עבור העובד בעידן הנוכחי.
1 צפייה בגלריה
יוגה לעובדי חברת אלמוגים
יוגה לעובדי חברת אלמוגים
עובדי חברת אלמוגים מתרגלים יוגה
(אלמוגים)
מריו זוזל ועמי בר משיח הבעלים של אלמוגים, יזמית הנדל"ן למגורים, החליטו לקחת אחריות על בריאות ורווחת עובדי החברה ולתת מענה בהיבטים של גוף ונפש. במשרדי החברה הוקצה שטח ייעודי בו הוקם מרחב יוגה מקצועי שיעמוד לרשות צוות העובדים במהלך שעות היממה. במרחב החדש שמאובזר בציוד יוגה מקצועי החלו עובדי אלמוגים, החל מתחילת דצמבר 2021 לתרגל יוגה בהדרכתם של מורי היוגה שרון שקד ועמי בר משיח.
עמי בר משיח, בעלים של חברת אלמוגים: "נגיף הקורונה שתקף את העולם כולו גרם למעסיקים להבין שלבריאות העובד יש חלק חשוב, הן בחייו האישיים והן להצלחת הארגון. המודעות לחיים בריאים - המשלבים כושר, מזון בריא והעצמת העובד - הפכה למגמה שכנראה תמשיך גם בעידן הפוסט קורונה. כאשר מקום העבודה דואג שהעובד יקבל את האיזון הזה, העובד מלא מוטיבציה. בזכות הגישה הזו ששמה את העובד במרכז, ומעניקה לו את המעטפת הזו, העובד נותן מעצמו בחזרה. בנוסף, התרגול המשותף מגבש את העובדים והמנהלים. כך הם מכירים אחד את השני טוב יותר, משתפים זה את זה בחוויות האישיות שלהם ועל ההתקדמות האישית".
בנוסף מתקיים במרחב היוגה בימים אלה קורס בן מספר חודשים שנקרא "בואו נרפא את חיינו" במסגרתו זוכים עובדי אלמוגים המשתתפים בקורס ללמוד על אורח חיים ותזונה נכונה, על חשיבה חיובית, ועל התמודדות עם סטרס, חרדות ועוד. הידע הנלמד עוזר לעובדים באופן מעשי, לשפר את איכות חייהם ובריאותם ומפתח גישה חיובית ובריאה להתמודדות עם לחצים ובעיות במיוחד בתקופה מאתגרת שאנו חווים בשנתיים האחרונות.
פורסם לראשונה: 15:57, 12.01.22